Dla Szukających Pracy

 

CV/Resume

Możemy pomóc Tobie w pisaniu Twojego CV i listu motywacyjnego. Możemy sprawdzić je, tak, aby było poprawnie napisane w języku angielskim, a zarazem wyglądało bardziej profesjonalnie.

 

Przykładowe rozmowy w/s pracy

Zajmujemy się szkoleniami, które przygotują Ciebie do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę. Na naszych zajęciach zapoznasz się z przykładowymi pytaniami i odpowiedziami jakie mogą pojawić się na rozmowie w sprawie pracy. Możemy udzielić Ci kilku bezcennych wskazówek, tak, abyś mógł zdobyć Twoją wymarzoną pracę.

 

 

Skontaktuj się z nami

Nauczymy Cię angielskiego słownictwa technicznego związanego z informatyką

Pracujesz w firmie informatycznej i coraz więcej masz materiałów w jęzku angielskim. Musisz kontaktować się z anglojęzycznymi współpracownikami i klientami? Zapraszamy na nasze zajęcia, gdzie zapoznasz się z typowo technicznym słownictwem związanym z informatyką. Dzięki, któremu szybko podniesiesz swoje kwalifikacje.

 

Skontaktuj się z nami

Nauczymy Cię słownictwa angielskiego w produkcji

Pracujesz w firmie międzynarodowej i chcesz nauczyć się słownictwa specjalistycznego związanego z produkcją, tak, aby podnieść swoje kwalifikacje. Zapraszamy na nasze zajęcia, na których nauczysz się słownictwa związanego z produkcją. Dzięki naszemu kursowi Twoje umiejętności językowe wzrosną. Zapraszamy.

 

Skontaktuj się z nami

Nauczymy Cię angielskiego słownictwa związanego z zarządzaniem

Pracujesz w firmie, która ma coraz więcej kontrahentów zagranicznych i w rozmowie z prezesami brakuje Tobie słownictwa związanego z zarządzaniem lub chcesz podnieść swoje umiejętności językowe. Zapraszamy na nasze zajęcia, na których zapoznasz się ze słownictwem typowo biznesowym.

 

Skontaktuj się z nami

Nauczymy Cię słownictwa angielskiego w E-Commerce

Działasz w sprzedaży przez internet i chciałbyś się nauczyć słownictwa z tym związanego, tak, aby wkroczyć również na rynki zagraniczne. Zapraszamy na nasze zajęcia, na których zapoznasz się ze słownictwem specjalistycznym.

 

Skontaktuj się z nami