Dla Studentów

 

CV/Resume

Możemy pomóc Tobie w pisaniu Twojego CV i listu motywacyjnego. Sprawimy, aby było poprawnie napisane w języku angielskim, a zarazem wyglądało profesjonalnie.

 

Doktoraty

Potrzedbujesz wsparcia przy pisaniu pracy dyplomowej lub masz wątpliwości czy poprawnie stylistycznie lub gramatycznie napisałeś/aś prace dyplomową. Potrzebujesz konsultacji w tej sprawie?

Zapraszamy do kontaktu z nami, nie zwlekaj!

 

Prace magisterskie, licencjaty

Piszesz pracę magisterską lub licencjat, musisz zrobić konspekt pracy w języku angielskim, ale nie wiesz jak się do tego zabrać lub po prostu potrzebujesz konsultacji czy jest poprawna stylistycznie?

Skontaktuj się z nami!

 

Egzaminy

Masz niedługo egzaminy i potrzebujesz pilnie pomocy. Chcesz szybko opanować materiał na zajęcia lub po prostu nauczyć się angielskiego. Zapraszamy na nasze zajęcia na których efektywnie i wprosty sposób opanujesz język angielski.

 

Przykładowe rozmowy w/s pracy

Zajmujemy się szkoleniami, które przygotują Ciebie do rozmowy kwalifikacyjnej o prace. Na naszych zajęciach zapoznasz się z przykładowymi pytaniami i odpowiedziami, jakie mogą pojawić się na rozmowie w sprawie pracy. Możemy udzielić Ci kilku bezcennych wskazówek tak, abyś mógł zdobyć Twoją wymarzoną pracę.

 

 

Skontaktuj się z nami