Efektywny Angielski


Oferujemy szkolenia z języka angielskiego dla osób uczących się lub dorosłych. Zajęcia prowadzone są na różnych stopniach zaawansowania.

Uwaga! Kursy, mogą się odbywać w siedzibie szkoły lub u ucznia.

Oferujemy dwa rodzaje szkoleń językowych na różnych stopniach zaawansowania:

  Efektywny Angielski

Język angielski ogólny

 

Język angielski biznesowy

Celem tej nauki jest swobodna komunikacja w życiu codziennym, nauka nowego słownictwa, gramatyki języka angielskiego, rozmówki sytuacyjne i konwersacje. W trakcie zajęć kładzony jest duży nacisk na poprawną wymowę. Dzięki temu bardzo szybko nauczą się Państwo mówić w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach. Dodatkowo mogą się Państwo przygotować do różnych certyfikatów językowych.

 

Glównym celem tego kursu jest opanowanie słownictwa typowo biznesowego tak, aby móc swobodnie posługiwać się językiem obcym w pracy. W trakcie zajęć, kursanci będą uczyć się gramatyki języka, specialistycznego słownictwa i poprawnej wymowy. Dodatkowo poruszana będzie taka tematyka jak negocjacje w języku angielskim, prezentacje, prowadzenie rozmów telefonicznych, etykiety biznesowego poruzumiewania się, zagadnienia zwiazane ze sprzedażą i obsługą Klienta oraz korespondencji pisemnej. Po zakończeniu kursu będą mogli Państwo swobodnie porozumiewać się z zagranicznymi Klientami.

Skontaktuj się z nami